Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sürekli giriş yapan ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan kontrol esenlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı bileğteamültirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde zemin kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Takipçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram bağlanaksı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çvira etmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişâlâ farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Elbette Son Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne yazık ki çok şu denli yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok şu denli takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğteamültirin ve hemen peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğteamültiğinde veya kullanıcı adınız bileğteamültiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğteamültirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğteamültirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğteamültiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da gâh “bileğteamülikliği geri düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğteamültirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye