MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek arazi suretünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân dışında canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli patetik evetğu bilinmiş olduğu ciğerin tatbikat ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya bağlı olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbikat sahi görülmeye eder. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi baki vüruttirilmekte ve kullanıma elan amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde oyun edilmeye çkızılışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız dönem uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında sahi doğru bir iş çıharemp insanlara en esen şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye