Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkızılışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Fen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata geçkintir. Bir sene sürmesi planlanan devinim olağanüstü müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en şanlı gençlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağanyüzeyü bir acımasızlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Deneyimsizlik Spor Vekilı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk defa protokol imzalatarak toplumsal konularda alay malay devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş balkonında birsonsuz farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile zeban eğitimi almıştır. Burayı da şanlı bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birsonsuz proje ve çkızılışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birsonsuz başarılı çkızılışhamur imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çkızılışmaların sonucunda Dünyanın en şanlı kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve öbür ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birsonsuz vakıf ve uluslararası bünyea, çkızılışmalar ve projeler konusunda bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye