Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını dikilmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yıldızlı arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine essah fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birokkalı mert dergisinde zen vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de yer almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden de olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu kadar ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri tenha kesim olarak satmanın birlikte birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak derece derece liberalleşmeye essah giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla müteallik olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe sürüklemek dâhilin kötüdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse de anayasa başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tenha başına yahut bir partnerle her yaştan âdemoğlu tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata renk izafe etmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mahrem olduğu dâhilin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten beğeni saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla berhayat olmak bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak örtmek, meselelevselliği hakkında vukuf edinmeden satın örtmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin oylumlu çaba sarf etmelidirler. Başkaca; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan kızılışdataş daha kolayca ve gamsız olmaya başladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yazgıında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, yazgıına hayatiyetlilık izafe etmek, daha kazançlı bir orgazm berhayat olmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek dâhilin sex shoplardan kızılışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında oylumlu gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum essah olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tenha şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta olabildiğince patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona nazaran deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en kolayca yolu. Başkaca seks sırasında laflamak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken manasızörtmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha kazançlı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye